Ексклузивно USB - златна тула 16GB

Код: 17-033
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Ексклузивно USB - златна тула 16GB се продава онлајн во нашата е-продавница. Погоден за секојдневна употреба, бидејќи е мал практичен и уникатен UBS клуч.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Ексклузивно USB - златна тула 16GB се продава онлајн во нашата е-продавница. Овој луксузен модел на USB клуч во форма на златна тула со прецизна обработка е уникатен додаток за секојдневна употреба за складирање и пренос на датотеки. USB флеш-диск од 16 GB е погоден како подарок за деловни партнери, клиенти или вработени. Во нашата е-продавница можете да најдете и други квалитетни и оригинални USB клучеви.

  • Капацитет: 16 GB
  • Материјал: метал, легура на цинк


спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)


Пакетот вклучува :

1x USB клуч

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%
100%
maria

клуч

одличен, убав производ

максимално задоволство

Преведено од: sk