Сумо костим - костум за борач - костими за борење на надувување за Ноќта на вештерките + обожавател

Код: 91-023
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Сумо костим - костум за борач - надувување за боречки костуми за љубител на Ноќта на вештерките + е совршен начин да се истакнете во секоја прилика, со вграден вентилатор како предност.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Сумо костим - костум за борач - костими за борење на надувување за Ноќта на вештерките + вентилатор е совршен начин да се истакнете во секоја прилика, со вграден вентилатор како предност. Изработен е од лесни и удобни материјали кои ќе ви ја дадат сета подвижност што би ја посакале. Костимот е погоден за забава за Ноќта на вештерките, карневал или друга пригода.

Костим на надувување за Ноќта на вештерките - сумо борач

сумо одело Костум на надувување за Ноќта на вештерките - сумо борач

Удобно и брзо се надувува

Лесно е да го облечете и исклучувате и се надува многу брзо, така што можете да промените од облека во костум за сумо борач за помалку од една минута со малку вежбање. Пакетот вклучува и вентилатор на надувување , само погрижете се да ги имате потребните 4 AA батерии 1,5 V. Само-надувувањето на костимот ќе потрае само неколку секунди.

костим за сумо борач за Ноќта на вештерките


Спецификација:

  • Рачно миење само во ладна вода.
  • Не пеглајте
  • Материјал: ABS
  • Должина: една големина одговара на сите
  • Тежина: 492 g


Содржина на пакетот:
1x костим за сумо борач на надувување
1x вентилатор

Дискусија за производот (1)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Meš

Наслов

Како тече процесот за испорака во Босна и Херцеговина?

Преведено од: hr
Tom

Сумо костим - костум за борач - костими за борење на надувување за Ноќта на вештерките + обожавател

Вршиме достава со меѓународна курирска услуга - плаќање однапред со картичка или курир

Преведено од: hr
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

97%