Маска за лице Шрек - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-286
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Маска за лице Шрек - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Детски и возрасен костим (маска) на Шрек изработен од 100% природен латекс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за лице Шрек - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Детски и возрасен костим (маска) Шрек изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Шрек маска за карневалот

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња / девојчиња (деца) или возрасни

Маската на Шрек ги доловува сите детали на овој сакан лик, вклучувајќи го и неговиот препознатлив изглед и зелената боја. Погоден е за секоја пригода, од забава за Ноќта на вештерките до карневал, и ви гарантира автентичен изглед на Шрек. Оваа маска од латекс во облик на Шрек затоа е апсолутно идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разните забави, роденденските забави и други. Нашите маски како Шрек најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

Маска за Ноќта на вештерките на Шрек

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Шрек маска за лице за возрасни

Содржина на пакетот:

1x Шрек маска

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена