Маска за лице Мајкл Мајерс - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-292
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Маска за лице на Мајкл Мајерс - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Детски и возрасни костим (маска) Мајкл Мајерс изработен од 100% природен латекс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за лице на Мајкл Мајерс - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костимот (маска) за деца и возрасни Мајкл Мајерс изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Страшна маска за Ноќта на вештерките за момчиња / девојчиња (деца) или возрасни

Страшна маска за Ноќта на вештерките за момчиња (деца) или возрасни Мајкл Мајерс

Мајкл Мајерс го знаеме како еден од најпознатите хорор ликови во филмскиот свет. Маската на Мајкл Мајерс го доловува неговиот мистериозен израз и препознатлив изглед што ви предизвикува морници. Тоа дефинитивно ќе биде изненадувачки и застрашувачки костим кој ќе привлече внимание и ќе создаде искуства и напнатост. Оваа маска од латекс во облик на Мајкл Мајерс затоа е сосема идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разни забави, роденденски забави и други. Нашите маски како Мајкл Мајерс најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

Мајкл Мајерс маска за Ноќта на вештерките

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Карневалска маска на Мајкл Мајерс

Содржина на пакетот:

1x маска на Мајкл Мајерс

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена