Маска за лице Јода - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-291
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Маска за лице Јода - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костим Јода (маска) за деца и возрасни од филмот „Војна на ѕвездите“ направен од 100% природен латекс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за лице Јода - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Јода костим (маска) за деца и возрасни од филмот Star Wars изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Маска за лице од Star Wars - зелен латекс Yoda

Маска за лице од Star Wars - зелен латекс Yoda

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња / девојчиња (деца) или возрасни

Маската Јода е одличен избор за обожавателите на „Војна на ѕвездите“ кои сакаат да го претстават овој легендарен лик за Ноќта на вештерките или за забава со костими. Јода е исто така иконски лик од светот на Star Wars, познат по својата мудрост и сила. Оваа маска ви овозможува да го добиете неговиот препознатлив изглед со големи, тридимензионални уши и зелена кожа. Со оваа маска на лицето ќе станете еден од најпопуларните и најпочитуваните филмски херои, а ова гарантирано ќе ви донесе многу комплименти и урнебесни реакции.

Оваа маска од латекс во форма   на Yoda е сосема идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разните забави, роденденските забави и други. Нашите маски како Јода најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

Маска за Ноќта на вештерките Јода

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Содржина на пакетот:

1x Јода маска (Војна на ѕвездите)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена