Маска за лице Ironman - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-287
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Маска за лице Ironman - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Детски и возрасен костим (маска) Ironman изработен од 100% природен латекс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за лице Ironman - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Детски и возрасен костим (маска) Ironman изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Маска за лице Ironman

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња (деца) или возрасни

Маската Ironman е за сите обожаватели на овој иконски суперхерој. Тоа е совршен начин да го добиете изгледот на еден од најпопуларните ликови од стрипови и да ги исполните вашите соништа за суперхерои. Вашата маска Ironman сигурно ќе привлече внимание и ќе стане дефинирачки елемент на вашиот костим. Оваа маска од латекс во форма на Ајронмен е затоа апсолутно идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разните забави, роденденските забави и други. Нашите маски Ironman најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Содржина на пакетот:

1x маска Ironman

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

97%