Џокер маска за лице - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-281
1 984 ден Цена без ДДВ: 1 654 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Џокер маска за лице - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костум (маска) Џокер од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Џокер маска за лице - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костум (маска) Џокер од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

детска Џокер маска

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња / девојчиња (деца) или возрасни

Ликот на Џокер е иконично олицетворение на хаосот и непредвидливоста, а неговата карактеристична маска за Ноќта на вештерките на неговото лице додава уште поголема мистерија и страв на ликот. Оваа маска од латекс во форма Џокер затоа е сосема идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разните забави, роденденските забави и други. Нашите Џокер маски најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

Џокер маска за Ноќта на вештерките

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Џокер маска за карневал

Содржина на пакетот:

1x Џокер маска

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

97%