Апокалипса маска за лице - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-301
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Апокалипса маска за лице - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костим за апокалипса зомби за деца и возрасни (маска) хорор маска направена од 100% природен латекс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Апокалипса маска за лице - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костум за апокалипса зомби за деца и возрасни (маска) хорор маска направена од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

зомби хорор маска за карневал

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња / девојчиња (деца) или возрасни

Хорор маската за Ноќта на вештерките е интересна со својот елабориран дизајн и детали, кои ја прават впечатлив додаток на страшната атмосфера. Со своите морничави карактеристики и впечатливи елементи, ќе имате впечаток дека влегувате во свет на ужас и зло. Тој е совршен додаток за оние кои сакаат да создадат чувство на неизвесност и мистерија на забава за Ноќта на вештерките. Со оваа маска на лицето ќе станете еден од најпопуларните и најпочитуваните филмски херои, а ова гарантирано ќе ви донесе многу комплименти и урнебесни реакции.

Оваа маска од латекс затоа е сосема идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разните забави, роденденските забави и други. Нашите застрашувачки маски најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате и пред се да бидете кул.

Маска за апокалипса од зомби за Ноќта на вештерките

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Содржина на пакетот:

1x страшна маска за апокалипса

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена