Стаклен држач за пенкало црна боја – со часовник + држач за визит-картичка + сребрено пенкало

Код: 96-034
5 518 ден Цена без ДДВ: 4 599 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Стаклен држач за пенкало црна боја – со часовник + кристален држач за визит-картичка + сребрен хемиско пенкало, 100% рачно изработен.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Стаклен држач за пенкало црна боја – со часовник + кристален држач за визит-картички + сребрен хемиско пенкало, 100% рачно изработен. Овој уникатен висококвалитетен држач за пенкала со ознака за име ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали . Производите од оваа категорија се изработени од стакло, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација на црно стакло, златна табличка, сребрено пенкало и часовник изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Пенкалото SET се состои од хемиско пенкало, часовник и држач за визит-картичка.

Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Црното стакло во комбинација со златни и сребрени додатоци сигурно ќе ги плени сите. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Повеќе нема да барате пенкало на масата или внатре во фиоката, веднаш пред вас. Имате и кристален часовник и држач за визит-картички пред очи - секогаш при рака!

Сет пенкало од стакло - луксузен стаклен држач од црно

стаклени штандови за сет пенкало

100% рачно изработен - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

стаклени додатоци за биро

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Направено од стакло
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: црно стакло + златни и сребрени додатоци + кристал
Плус Пенкало
Плус Држач за кристален часовник и визит-картичка

Спецификација:

Материјал: стакло и метал
Боја на стакло: црна
Боја на етикетата: златна
Боја на пенкало: сребрена
Боја на часовникот: златна + кристал
Држач за визит-картичка: кристал
Пенкало: хемиско пенкало
Димензии: 5,5x12x23 cm

Содржина на пакетот:

1x Стаклена основа со држач за визит-картичка
1x хемиско пенкало
1x часовник
1x етикета (без име)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена