Сад за пенкало - Луксузен држач за пенкало Розово дрво со златна табличка со име + 2 златни пенкала

Код: 96-027
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Сад за пенкало - Луксузни држачи за пенкало Розово дрво со златна табличка + 2 златни топчиња и пенкала, 100% рачно изработени од дрво.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Сад за пенкало - Луксузни држачи за пенкало Розово дрво со златна табличка + 2 златни топчиња и пенкала, 100% рачно изработени од дрво. Овој уникатен висококвалитетен држач за пенкала со ознака за име ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали . Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласно дрво, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација од розово дрво, златна табличка со име и две златни пенкала изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Пенкалото SET се состои од фонтана и хемиско пенкало.

Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Розово дрво во комбинација со златни додатоци сигурно ќе ги плени сите. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

Луксузни штандови за пенкала - дрвени, држач за пенкала за вашата канцеларија.
Држач за пенкало и организатор за биро - Оригинални рачно изработени производи.

Луксузни штандови за пенкало

100% рачно изработено и одбрано дрво - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

рачно обработено дрво

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Направено од розово дрво
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: розово дрво и златни додатоци
Плус Фонтана и хемиско пенкало

Спецификација:

Материјал: розово дрво и метал
Боја на дрво: кафеава
Боја на етикетата: златна
Боја на пенкало: златна
Тип на пенкало: фонтана и хемиско пенкало

Содржина на пакетот:

1x Дрвена основа
1x Фонтана пенкало
1 x хемиско пенкало
1x етикета (без име)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена