Канцелариски послужавник - дрвен послужавник за документи розово дрво со кожа (Рачно изработен)

Код: 96-038
7 378 ден Цена без ДДВ: 6 149 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Канцелариски послужавник - дрвен послужавник за документи розово дрво со кожа (Рачно изработено)​. Луксузни послужавници за букви што се наложуваат за вашето биро.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Канцелариски послужавник - дрвен послужавник за документи розово дрво со кожа (Рачно изработен). Луксузни фиоки за букви што се наложуваат за вашето биро. Оваа уникатна висококвалитетна фиока за документи ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали, како розово дрво и синтетичка кожа. Сите производи во оваа категорија се изработени од првокласно дрво и 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација на златни додатоци, дрво од палисандер и црна кожа изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Фиоката за хартија е со димензии 10x23x32 cm.

Телото е изработено од розово дрво, рабовите се обложени со црна кожа, внатрешната страна е обложена со велур, а страничните метални додатоци се во златна боја. Овој додаток за маса е еден од нашите најдобри помагачи додека работиме во канцеларија. Како резултат на нашата работа секојдневно добиваме и создаваме многу трудови . Но, каде да ги ставите? Ни треба место каде што можеме да ги поставиме за да можеме подоцна да ги сортираме. Нашата фиока за документи дефинитивно ќе ви помогне! Има 2 фиоки за документи кои ви даваат повеќе простор за складирање документи и хартија. Фиоката е збогатена со златни странични лизгачки шарки , така што можете да ја користите како отворена или затворена.

Луксузна фиока за документи - Кожа + Дрвена

послужавник за букви кожни дрвени

рачно изработена кожа

100% рачно изработена, 100% синтетичка кожа и избрано дрво - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно обработено дрво

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработено од синтетичка кожа и дрво
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: црна кожа, розово дрво и златни додатоци
Плус Дрвено тело, кожен раб, велур внатре

Спецификација:

Материјал: дрво, кожа, метал, велур
Боја на кожа: црна
Боја на метал: златна
Боја на дрво: кафеава
Димензии: 10x23x32 cm

Содржина на пакетот:

1x Дрвен послужавник (двојно)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена