Рачно изработен држач за пенкала црна кожна основа со златна табличка + 2 златни пенкала

Код: 96-031
5 518 ден Цена без ДДВ: 4 599 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Рачно изработен држач за пенкала црна кожна основа со златна табличка + 2 златни пенкала, 100% рачно изработени - луксузни канцелариски додатоци.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Рачно изработен штанд за пенкало црна кожна основа со златна табличка + 2 златни пенкала, 100% рачно изработени - луксузни канцелариски додатоци. Овој уникатен висококвалитетен држач за пенкала со ознака за име ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали . Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласно дрво, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација на црна кожа, златна етикета и златни пенкала изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Пенкалото SET се состои од фонтана и хемиско пенкало.

Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Црната кожа во комбинација со златни додатоци сигурно ќе ги плени сите. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

Канцелариски држач за пенкала црн кожен луксузен држач + 2 златни пенкала

Канцеларија за штанд за пенкало од црна кожа

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: црна кожа и златни додатоци
Плус Фонтана и хемиско пенкало

Спецификација:

Материјал: кожа и метал
Боја на кожа: црна
Боја на етикетата: златна
Боја на пенкало: златна
Тип на пенкало: фонтана и хемиско пенкало

Содржина на пакетот:

1x Кожна основа
1x Фонтана пенкало
1 x хемиско пенкало
1x етикета (без име)

Дискусија за производот (1)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Kav

Рачно изработен држач за пенкала црна кожна основа со златна табличка + 2 златни пенкала

Kavesánszkiné Zsóka одговори

Може ли да го изгравирам?

Преведено од: hu
Cool Mania

Рачно изработен држач за пенкала црна кожна основа со златна табличка + 2 златни пенкала

Здраво, да секако обезбедуваме и услуги за гравирање :)

Преведено од: sk
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (3)

100%
100%
Kavesánszkiné Zsóka

Рачно изработен држач за пенкала црна кожна основа со златна табличка + 2 златни пенкала

Вреди за секој денар
Убава и ексклузивно!!!!!
Навистина е прекрасно! :)
Вреди
Тие не знаат да зборуваат унгарски
Преведено од: hu