Алуминиумска актовка металик - ЕКСКЛУЗИВЕН и ЛУКСУЗЕН дизајн

Код: 96-048
20 398 ден Цена без ДДВ: 16 999 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Алуминиумска актовка метална за документи - ЕКСКЛУЗИВЕН метал и ЛУКСУЗЕН дизајн за овој менаџерски куфер за мажи или жени.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Алуминиумска актовка металик за документи - ЕКСКЛУЗИВЕН метален и ЛУКСУЗЕН дизајн за овој менаџерски куфер за мажи или жени. Пренослива актовка за менаџер за секој бизнисмен. Има јасен организатор - луксузен патнички куфер со прекрасен футуристички дизајн. Овој случај е целосно опремен водич за вашите патувања , ќе обезбеди организиран редослед на вашите документи или материјали за презентација на предлози или производи. Одлична надворешна површина изработена од алуминиумска легура во светли бои и профитабилни кожни прегради и папки во внатрешноста на куќиштето.

Ексклузивни и луксузни алуминиумски управувачки куфери за сите кои сакаат стил и луксуз.

метална актовка алуминиум

Новата комбинирана двојна брава моментално е многу популарна. Рачката е прилагодена за удобно носење на актовката. Безвременскиот дизајн на куќиштето е развиен за потребите на професионалците кои патуваат со својата скапа професионална опрема или документи и бараат максимален преглед и организиран ред во нивните деловни документи и лични работи.

Благодарение на цврстата алуминиумска конструкција, вашите документи, таблет или мобилен телефон се заштитени и безбедно складирани.

луксузен и елегантен алуминиумски патнички куфер

Футролата има голем внатрешен простор за чување документи , книги, пенкала, маркери, канцелариски материјали или дури и полнач за мобилен телефон. Во преклопниот дел од куќиштето има компресирани специјални папки и вертикални висечки футроли, на пример за мобилни телефони, лаптопи, документи или пасоши. Благодарение на висококвалитетниот индустриски тестиран метален спој за затворање и двостепениот систем за заклучување и издржливата рачка што може да носи секаква тежина, ова е вашето идеално куќиште за патување.

Карактеристики на случајот:

Боја: Сребрена, црна или црвена алуминиумска актовка
Уникатен професионален дизајн
Јасен организатор
Двостепен систем за заклучување
Засилени метални агли за да се чува содржината безбедна
Специјална рачка за удобно вклопување
Совршено е во согласност со стандардот TSA за воздушно патување
Формите и боите совршено се комбинираат со гаџети и електроника
Големина: 370x270x115 mm

Содржина на пакетот:

1 луксузна актовка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена