Организатор на фиока за хартија дрвена црна боја + кожа + златни додатоци

Код: 96-040
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Организатор на фиока за хартија дрвена црна боја + кожа + златни додатоци. Луксузни рачно изработени фиоки за документи за вашата канцеларија.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Организатор на тацна за хартија дрвена црна боја + кожа + златни додатоци. Луксузни рачно изработени фиоки за документи за вашата канцеларија. Оваа уникатна висококвалитетна фиока за документи ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали . Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласно дрво, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација на златни додатоци и црно дрво изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Фиоката за хартија е со димензии 10x23x32 cm.

Телото е од дрво, внатре е обложено со велур, а страничните метални додатоци се во златна боја. Овој додаток за маса е еден од нашите најдобри помагачи додека работиме во канцеларија. Како резултат на нашата работа секојдневно добиваме и создаваме многу трудови . Но, каде да ги ставите? Ни треба место каде што можеме да ги поставиме за да можеме подоцна да ги сортираме. Нашата фиока за документи дефинитивно ќе ви помогне! Има 2 фиоки за документи кои ви даваат повеќе простор за складирање документи и хартија. Фиоката е збогатена со златни странични лизгачки шарки , така што можете да ја користите како отворена или затворена.

Дрвен послужавник (послужавник за документи) со златни додатоци

црна дрвена послужавник (послужавник за документи)

100% рачно изработено и одбрано дрво - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

рачно обработено дрво

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од избрано дрво
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: црно дрво и златни додатоци
Плус Дрвена каросерија, метал, внатре велур

Спецификација:

Материјал: дрво, метал, велур
Боја на метал: златна
Боја на дрво: црна
Димензии: 10x23x32 cm

Содржина на пакетот:

1x Дрвен послужавник (двојно)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена