Луксузно стилски канцелариско биро СЕТ додатоци 11 парчиња + часовници со бројчаник (дрво + кожа)

Код: 96-051
20 398 ден Цена без ДДВ: 16 999 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Луксузно стилски канцелариско биро СЕТ додатоци 11 парчиња + часовници за бирање (дрво + кожа). Оригинален канцелариски подарок од дрво „ЗЕБРАНО“ и синтетичка кожа

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Луксузно стилски канцелариско биро СЕТ додатоци 11 парчиња + часовници за бирање (дрво + кожа). Оригинален канцелариски подарок од дрво „ЗЕБРАНО“ и синтетичка кожа (100% рачна изработка). Овој уникатен, висококвалитетен СЕТ за работна маса ќе ја претвори вашата канцеларија во сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали - кожа и дрво. Сите производи од оваа категорија се изработени од висококвалитетно дрво и првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство.

Уникатниот дизајн на црна кожа со кафено дрво изгледа исклучително елегантно - Луксузен додаток во канцеларијата, работната просторија. Кожниот СЕТ се состои од 11 парчиња канцелариски додатоци: работна подлога со простор за криење документи, држач за пенкало, држач со часовник, држач за хартија за белешки, држач за календар, 2x патосници за пијалоци, држач/складирање документи, штанд со ознака со име, златен сет пенкало - хемиско пенкало и фонтана.

Идеален за подарок за вашиот шеф или колега од канцеларија

сет канцелариски часовници вреден подарок за шефот

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи.

канцелариска подлога за пишување луксузна кожа и дрво

Дрвен држач за маса со златна табличка + златни пенкала - СЕТ пенкала се состои од фонтана и хемиско пенкало. Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

стојат за пенкала канцеларија луксузни злато

Луксузен држач за документи и хартија од дрво. Овој додаток за биро е еден од нашите најдобри помагачи додека работиме во канцеларија. Како резултат на нашата работа секојдневно добиваме и создаваме многу трудови . Но, каде да ги ставите? Ни треба место каде што можеме да ги поставиме за да можеме подоцна да ги сортираме. Нашата фиока за документи дефинитивно ќе ви помогне!

дрвен додаток на канцеларија - држач за документи

рачно изработена кожа

100% рачно изработено и ореово дрво - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработено дрво

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ - произведен во Турција
Плус Изработено од синтетичка кожа и дрво
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: црна кожа и дрво Зебрано
Плус 11 парчиња канцелариски додатоци
Плус 100% може да се рециклира + ЕКО пријателски

Спецификација:

Димензии на подлогата: 59x39x1 cm
Материјал: кожа, дрво, метал
Боја на кожа: црна
Боја на дрво: Зебрано
Метална боја на додатоци: златна

Содржина на пакетот:

1x работна подлога со простор за криење документи
1x пиедестал со часовник
1x држач за пенкало
1x држач за хартија за белешки
1x држач за календар
2x душеци за пиење
1x држач за документи
1x пиедестал со ознака со име (без име)
1x златен комплет пенкала: хемиско пенкало и фонтана

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена