Кожна подлога за биро - луксузен​ СЕТ за канцеларија 8 парчиња - Орев + црна кожа

Код: 96-003
21 638 ден Цена без ДДВ: 18 031 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Кожна подлога за работна маса - луксузен СЕТ за канцеларија 8 парчиња од ореово дрво и црна вештачка кожа, 100% рачно изработен.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кожна подлога за работна маса - луксузен СЕТ за канцеларија 8 парчиња од ореово дрво и црна вештачка кожа, 100% рачно изработен. Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали. Сите производи од оваа категорија се изработени од квалитетно ореово дрво и вештачка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство .

Уникатниот дизајн на црна кожа со кафеаво оревово дрво изгледа максимално елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Кожниот СЕТ се состои од 8 парчиња канцелариски материјали: работна подлога со простор за криење документи, држач за пенкало, држач за хартија за белешки, држач за визит-картичка, двојни фиоки за документи, ознака со име и комплет златни пенкала - хемиско пенкало и пенкало. Луксузна кожна подлога (мат) - уникатни канцелариски додатоци. Простирка за пишување или подлошки од вештачка кожа - оригинална рачна изработка

Луксузен канцелариски сет 8 парчиња

дрвен канцелариски додаток

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи.

Кожна подлога за биро

Основа за маса од ореово дрво со златна табличка + златни пенкала - SET пенкало се состои од фонтана и хемиско пенкало. Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

луксузни златни пенкала

Луксузен двоен послужавник за документи и хартија од ореово дрво. Фиоката за хартија е со димензии 10x23x32 cm. Каросеријата е целосно изработена од дрво, внатрешноста е обложена со велур, а страничните метални додатоци се во златна боја. Оваа галантерија за маса е еден од нашите најдобри помагачи додека работиме во канцеларија. Како резултат на нашата работа секојдневно добиваме и создаваме многу трудови . Но, каде да ги ставите? Ни треба место каде што можеме да ги поставиме за да можеме подоцна да ги сортираме. Нашата фиока за документи дефинитивно ќе ви помогне! Има 2 фиоки за документи кои ви даваат повеќе простор за складирање документи и хартија. Фиоката е збогатена со златни странични лизгачки шарки , така што можете да ја користите како отворена или затворена.

Луксузни фиоки за документи

фиока за документи дрвена

100% рачно изработено и ореово дрво - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработено дрво

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ - произведен во Турција
Плус Изработено од вештачка кожа и дрво од орев
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: црна кожа и кафеаво дрво
Плус 8 парчиња канцелариски додатоци
Плус 100% може да се рециклира + ЕКО пријателски

Спецификација:

Димензии: 58x39x1 cm
Материјал: вештачка кожа, дрво од орев, метал
Боја на кожа: црна
Боја на дрво: кафеава
Боја на метална дополнителна опрема: златна

Содржина на пакетот:

1x работна подлога со простор за криење документи
1x држач за пенкало
1x држач за хартија за белешки
1x држач за визит-картичка
1x двојна фиока за документи
1x ознака со име (без име) и комплет златни пенкала со основа: хемиско пенкало и фонтана

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

97%