Блотер за биро - Office 10 парчиња КОМПЈАТ за маса Луксузен (дрвен + кожа)

Код: 96-009
18 538 ден Цена без ДДВ: 15 449 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Блотер за биро - Office 10 парчиња СЕТ за маса Луксузен изработен од дрво „ЗЕБРАНО“ и синтетичка кожа (100% рачна изработка).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Блотер за биро - Office 10 парчиња СЕТ за маса Луксузен изработен од дрво „ЗЕБРАНО“ и синтетичка кожа (100% рачна изработка). Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали кожа и дрво. Сите производи од оваа категорија се изработени од квалитетно дрво и првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство .

Уникатниот дизајн на црна кожа со кафено дрво изгледа максимално елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Кожниот СЕТ се состои од 10 парчиња канцелариски материјали: работна подлога со простор за криење документи, држач за пенкало, држач за хартија за белешки, држач за календар, 2x подлога за пијалоци, фиока за документи, етикета и комплет златни пенкала - хемиско пенкало и фонтана. . Луксуз   кожна подлога за биро (мат) - уникатни канцелариски додатоци. Подлога за пишување или подлоги од вештачка кожа.

Идеален за подарок за шеф или колега во канцеларија

подарок за шефот - канцелариски додаток

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи.

кожни канцелариски додатоци

Дрвена основа за маса со златна табличка + златни пенкала - SET пенкало се состои од фонтана и хемиско пенкало. Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

елегантна работна соба или работна соба

Луксузен двоен документ и послужавник за хартија од дрво. Оваа галантерија за маса е еден од нашите најдобри помагачи додека работиме во канцеларија. Како резултат на нашата работа секојдневно добиваме и создаваме многу трудови . Но, каде да ги ставите? Ни треба место каде што можеме да ги поставиме за да можеме подоцна да ги сортираме. Нашата фиока за документи дефинитивно ќе ви помогне!

дрвени канцелариски додатоци

рачно изработена кожа

100% рачно изработена, дрво и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачна обработка на дрво

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ - произведен во Турција
Плус Изработено од синтетичка кожа и дрво
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: црна кожа и кафеаво дрво
Плус 10 парчиња канцелариски додатоци
Плус 100% може да се рециклира + ЕКО пријателски

Спецификација:

Димензии: 49x39x1 cm
Материјал: кожа, дрво, метал
Боја на кожа: црна
Боја на дрво: кафеава
Боја на метална дополнителна опрема: златна

Содржина на пакетот:

1x работна подлога со простор за криење документи
1x држач за пенкало
1x држач за хартија за белешки
1x држач за календар
2x влошка под пијалокот
1x фиока за документи
1x ознака со име (без име) и сет златни пенкала со основа: хемиско пенкало и фонтана

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена