Комплет гарнитури за канцелариски биро 10 парчиња за женско работно биро (Црвена кожа) - рачно изработено

Код: 96-010
17 298 ден Цена без ДДВ: 14 415 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Комплет подлоги за канцелариски биро 10 парчиња женска работна маса изработена од црвена кожа, 100% рачно изработена. Луксузни уникатни додатоци за работни подлоги.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Комплет гарнитури за канцеларии 10 парчиња женска работна маса изработена од црвена кожа, 100% рачно изработена. Луксузни уникатни додатоци за работни подлоги. Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали синтетичка кожа. Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласна 100% синтетичка кожа, целата рачно изработена и чесно сошиена и обработена од РАЧНО изработено производство .

Уникатниот дизајн на црвена кожа изгледа максимално елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Кожниот СЕТ се состои од 10 парчиња канцелариски материјали: работна подлога со простор за криење документи, држач за пенкало, држач за хартија за белешки, кожен држач за налепници за потсетници, држач за календар, подлога за пијалоци, двојна фиока за документи, етикета и златен комплет пенкала - хемиско пенкало и фонтана. Луксуз   кожна подлога за биро (мат) - уникатни канцелариски додатоци. Подлога за пишување или подлоги од вештачка кожа.

Овој луксузен канцелариски СЕТ во црвена кожа е идеален подарок за жена

луксузен канцелариски сет за женска работна маса

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи. Простирка изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Кожен додаток со елегантен изглед во црвена боја сигурно ќе ги плени сите.

луксузна подлога за пишување за жена

Кожен држач за маса изработен од црвена кожа со златна етикета + златни пенкала - SET пенкало се состои од фонтана и хемиско пенкало. Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

држач за пенкало луксузна црвена кожа

Луксузна двојна фиока за документи и хартија од синтетичка кожа. Фиоката за хартија е со димензии 10x23x32 cm. Каросеријата е целосно изработена од кожа, внатрешноста е обложена со велур, а страничните метални додатоци се во златна боја. Оваа галантерија за маса е еден од нашите најдобри помагачи додека работиме во канцеларија. Како резултат на нашата работа секојдневно добиваме и создаваме многу трудови . Но, каде да ги ставите? Ни треба место каде што можеме да ги поставиме за да можеме подоцна да ги сортираме. Нашата фиока за документи дефинитивно ќе ви помогне! Има 2 фиоки за документи кои ви даваат повеќе простор за складирање документи и хартија. Фиоката е збогатена со златни странични лизгачки шарки , така што можете да ја користите како отворена или затворена.

црвена кожна фиока за документи

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: црвена кожа
Плус 10 парчиња канцелариски додатоци
Плус Одличен подарок за менаџер

Спецификација:

Димензии: 45x39x1 cm
Материјал: кожа, метал
Боја на кожа: црвена
Боја на метална дополнителна опрема: златна

Содржина на пакетот:

1x работна подлога со простор за криење документи
1x држач за пенкало
1x држач за хартија за белешки
1x држач за календар
1x А5 агенда
1x влошка за пијалок
1x двојна фиока за документи
1x ознака со име (без име) и комплет златни пенкала со основа: хемиско пенкало и фонтана.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена