Дрвен држач за пенкала - Бордо дрво + златна табличка со име + 2 златни пенкала

Код: 96-029
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Дрвен држач за пенкала - Бордо дрво со златна табличка + златни топчиња и пенкала, 100% рачно изработени.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дрвен држач за пенкала - Бордо дрво со златна табличка + златни топчиња и пенкала, 100% рачно изработени. Овој уникатен висококвалитетен држач за пенкала со ознака за име ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали . Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласно дрво, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација на црвено дрво во боја Bordeaux (црвено вино), златна етикета и две златни пенкала изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Пенкалото SET се состои од фонтана и хемиско пенкало.

Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Црвеното дрво во комбинација со златни додатоци сигурно ќе ги плени сите. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

Луксузен комплет пенкала на работна маса

сет на пенкало на биро дрвен луксуз

100% рачно изработено и одбрано дрво - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

рачно обработено дрво

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработено од избрано дрво
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: црвено дрво (Бордо) и златни додатоци
Плус Фонтана и хемиско пенкало


Спецификација:

Материјал: дрво и метал
Боја на дрво: црвено вино (Бордо)
Боја на етикетата: златна
Боја на пенкало: златна
Тип на пенкало: фонтана и хемиско пенкало

Содржина на пакетот:

1x Дрвена основа
1x Фонтана пенкало
1 x хемиско пенкало
1x етикета (без име)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена