Супермен сребрена - тока за појас

Код: 06-098
496 ден Цена без ДДВ: 414 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Супермен сребрен - се продава различен избор на токи за појас. Можете да купите онлајн во нашата е-продавница по добри цени.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Супермен сребрена - тока за појас се продава по поволна цена што може да ја купите онлајн во нашата е-продавница. Пафта на појасот што не може да се најде никаде на друго место.

Има различни дизајни за избор и мотиви како музика, цртан, војска, лудо и друго. Сите ќе уживаат - одлично е како оригинален подарок.

Технички спецификации:

Големина: 9,2 cm x 6,5 cm
Материјал: Метал

Цената важи за 1 ЕЕЗ тока без ремен.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена