Ironman Сребрена - токи

Код: 06-135
1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Ironman Silver - Токи - Се продаваат квалитетни метални токи за појас по поволна цена што може да ги купите онлајн во нашата веб-продавница. Ова е токата на ременот што не можете да ја најдете никаде на друго место.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Ironman Silver - Токи - Се продаваат квалитетни метални токи за појас по поволна цена што може да ги купите онлајн во нашата веб-продавница. Ова е токата на ременот што не можете да ја најдете никаде на друго место.

Различни дезени за избор, мотиви како музика, цртан филм, војска, лудо и други... Секој ќе ужива - погодно како посебен подарок.

Технички спецификации:

Параметри: 5,8 cm x 9,0 cm
Материјал: Метал

Цената важи за 1 парче тока без ремен

Дискусија за производот (1)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Joa

Мерки

Joan marc Mena lopez одговори

Колку си висок?

Преведено од: es
Tom

Ironman Сребрена - токи

Параметри: 5,8cm x 9,0cm

Преведено од: es
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена