Ф.Ц.Б. тока за појас

Код: 06-094
1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Тока за појас со мотив Се продава фудбалски тим по поволна цена може да се купи онлајн во нашата е-продавница. Пафта на појасот што не може да се најде никаде на друго место.

Има различни дизајни за избор и мотиви како музика, цртан филм, војска, лудо и друго. Сите ќе уживаат - одлично е како оригинален подарок. Најмногу токи на залиха.

Технички спецификации:

Големина: 6,5 cm x 7,0 cm
Материјал: Метал

Цената важи за 1 ЕЕЗ тока без ремен.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена