Притисни иглички - Знамиња на држави - сет од 100 парчиња

Код: 66-022
3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Притисни иглички - Знамиња на држави 100 парчиња за дрвена карта на ѕидот. Користејќи ги овие знамиња, можете да означите кое било место на нашата ѕидна карта направена од дрво.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Притисни иглички - Знамиња на држави 100 парчиња за дрвена карта на ѕидот. Користејќи ги овие знамиња, можете да означите кое било место на нашата ѕидна карта направена од дрво. Можете да ги нарачате овие пинови како дополнителна галантерија на нашата w ooden карта на ѕидот. Обележете ги дестинациите што сте ги посетиле или земјите каде што сакате да патувате.

турнете иглички на дрвена карта - државни знамиња

Пакетот содржи:
100 ЕЕЗ - пинови за туркање Знамиња на држави

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена