Глобус од плута голема светска патничка декорација - 18x18cm ЦРНА

Код: 66-057
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Плута глобус голем светски патнички украс - 18x18cm ЦРНО е одлична како декорација за работната соба, работната соба, канцеларијата или просторијата.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Декорација за големи светски патници од плута глобус - 18x18cm ЦРНАТА е одлична како декорација за работната соба, работната просторија, канцеларијата или просторијата, можно е да се закачат разни штипки - што го прави одличен планер за настани. Живееме во избрзано време и многумина од нас имаат толку многу обврски дневно, што често забораваме да ги правиме работите што сме ги планирале. Геометрискиот глобус може да послужи како потсетник , бидејќи можете да прикачите разни белешки на него и да го следите вашиот временски распоред и дневните обврски. Ги прикажува границите на ЗЕМЈИТЕ, нивните ГЛАДОВИ, најголемите Езера и РЕКИ. Целиот свет е прикажан во глобус во геометриска форма на икозаедрала (дваесет ѕидови) што му дава навистина необичен оригинален изглед. Станува збор за украс кој навистина ќе го привлече сечие внимание. Геометрискиот глобус е висок 18 cm и широк 18 cm.

Глобус од плута - прецизна обработка на украсен глобус кој ќе ги воодушеви сите.

глобус од плута со иглички

Благодарение на тоа што е направен од плута, можете да прикачите разни коментари, идеи, белешки или мото на него.

цица плута глобус
Спецификации:
Димензии: 18x18cm
Материјал: Плута
Содржина на пакетот:
1x Глобус
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена