Светла позадина на Instagram  - зајдисонце (виолетова/розова)

Код: 71-054
4 278 ден 3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Светла позадина на Инстаграм - зајдисонце (виолетова/розова) - имитирањето на зајдисонце е едно од најдобрите светла за фотографирање не само за социјалните мрежи.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Светла позадина на Инстаграм - зајдисонце (виолетова/розова)​ - имитирањето на зајдисонце е едно од најдобрите светла за фотографирање не само за социјалните мрежи. Можете да го користите кога креирате на Youtube или IG. Малата нерасположена ламба - само 7 cm во дијаметар - одеднаш ќе создаде романтична светлина, како на зајдисонце . Секој фотограф или креатор го бара најдоброто светло за фотографирање - благодарение на имитации на прекрасно зајдисонце или летно виножито, вашите фотографии ќе добијат посебен карактер и уметничка вредност. Ќе добиете совршено светло за вашите фотографии на инстаграм и слично.

Едноставно ја поврзувате светилката со USB-кабел од 1,5 метри и прекинувач . Можете да користите метален статив со држач (вклучен во пакувањето) за прецизна насока на светлината. Светилката го создава светлиот круг во боите - розова, виолетова и сина. Голем тренд е таканареченото тркалезно светло за фотографирање, меѓутоа кружното светло за фотографирање веќе со години го користат многу креатори, но многу фотографии или видеа се слични една на друга и не носат ништо ново. Благодарение на ова светло - зајдисонце значително се разликувате од конкуренцијата.

Фото светло - имитирањето на зајдисонце ќе им даде убава боја на вашите фотографии.

тркалезно светло за фотографирање на Инстаграм

Фотографските светла со тема зајдисонце не треба да недостасуваат во опремата на секој креативец.

Светла за фотографирање - зајдисонце

Спецификација:

Светла боја: розова/виолетова/сина
Димензии: дијаметар 7 cm x 4 cm висина
Напојување: USB кабел со прекинувач (12V)
Должина на кабел: 1,5 m
Моќност: 10 W
Материјал: метал и стакло

Содржина на пакетот:

1x Проекциона светилка со прекинувач и USB кабел
1x статив
1x конзола

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена