Плетен 3V1 кабел за полнење со 90° дизајн на конектор - Micro USB, Lightning, USB-C со должина 1,5 m

Код: 71-012
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Плетениот 3V1 кабел за полнење со 90° дизајн на конектор - Micro USB, Lightning, USB-C со должина од 1,5 m, обезбедува квалитетно и сигурно полнење на вашите паметни уреди.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Плетениот 3V1 кабел за полнење со 90° дизајн на конектор- Micro USB, Lightning, USB-C со должина од 1,5 m, обезбедува квалитетно и сигурно полнење на вашите паметни уреди. Неговиот иновативен дизајн на конектор од 90° е уникатен и практичен за да спречи виткање на кабелот. Надворешната плетена површина го зацврстува кабелот и исто така го спречува заплеткувањето. Кабелот е дизајниран и обработен од висококвалитетни материјали за да се обезбеди сигурен и брз пренос на податоци при синхронизација и полнење. Предноста на кабелот е неговата компатибилност со сите уреди со Micro USB порти, Apple Lightning, USB Type-C (USB-C) . Со помош на овој кабел можете да ги полните сите паметни уреди на брендот Apple, Samsung, BlackBerry, Sony, Huawei, Xiaomi и други.

USB кабел 3V1 со дизајн од 90°

Карактеристики:

Плус Универзален кабел за полнење и податоци
Плус Уникатен дизајн од 90°
Плус Плетена надворешна површина
Плус Должина до 1,5 m

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена