Micro USB кабел со дизајн на конектор од 90° и должина од 1 m

Код: 71-014
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Micro USB кабел со дизајн на конектор од 90° и должина од 1 m, во плетен дизајн сигурно служи за пренос на податоци или за полнење на паметни уреди.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Micro USB кабел со дизајн на конектор од 90° и должина од 1 m, во плетен дизајн сигурно служи за пренос на податоци или за полнење на паметни уреди. Надворешната плетена површина го зацврстува кабелот и исто така го спречува заплеткувањето. Кабелот е дизајниран и обработен од висококвалитетни материјали за да се обезбеди сигурен и брз пренос на податоци при синхронизација и полнење. Кабелот е компатибилен со сите Micro USB уреди.

микро USB кабел со 90 дизајн

Карактеристики:

Плус Кабел за полнење и податоци
Плус Уникатен дизајн од 90°
Плус Плетена надворешна површина
Плус Должина до 1 m

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена