Шприц

Код: 05-012
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Можете да купите различни видови силни попери не само од брендот Squirt (чистач со нитрити) директно од Англија или Холандија за продажба преку Интернет во е-продавница по добра цена.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Можете да купите различни видови силни попери не само од брендот Squirt (чистач со нитрити) директно од Англија или Холандија за продажба преку Интернет во е-продавница по добра цена. Испорака низ целиот свет.

Користете само во согласност со приложеното упатство!

  • 10 ml од производот содржи: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Да се чува на ладно и проветрено место
  • Производот е многу запалив, не користете го блиску до отворен пламен!
  • Многу токсичен при голтање и токсичен со вдишување
  • Да се отстрани од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена