Poppers - PROPYL Средство за чистење кожа 24 ml

Код: 05-061
1 736 ден Цена без ДДВ: 1 446 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Poppers - PROPYL Чистач за кожа 24 ml е (чистач на нитрити изопропил нитрит) - формула на високо ефективни попери за продажба што можете да ги купите онлајн - цената е соодветна за ефект.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers - PROPYL Чистач за кожа 24 ml е (чистач на нитрити изопропил нитрит) - формула на високо ефективни попери за продажба што можете да ги купите онлајн - цената е соодветна за ефект.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • производот содржи 24 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • складирајте на ладно, добро проветрено место
  • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • многу токсичен ако се проголта, токсичен со вдишување
  • чувајте го подалеку од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена