POPPERS Juic'd - 10 ml

Код: 05-073
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

POPPERS Juic'd - 10ml - (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е оригиналната формула за попер директно за продажба во нашата е-продавница - купете онлајн - цената е соодветна на ефектот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

POPPERS Juic'd - 10ml - (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е оригиналната формула попер директно за продажба во нашата е-продавница - купувајте онлајн - цената е соодветна на ефектот.

Користете само во согласност со приложеното упатство!!!

  • Содржи 10 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Не се продава на малолетници. Не празнете во одводи.
  • Многу запалив. Токсични со вдишување. Многу токсичен ако се проголта
  • Да се чува на ладно, добро проветрено место
  • Се чува вон дофат на деца.
  • Останете заклучени. Чувајте го садот цврсто затворен
  • Доколку е потребен медицински совет, имајте при рака контејнер или етикета за производот. Прочитајте ја етикетата пред употреба.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена