Poppers Fuck ME - 13 ml

Код: 05-077
1 116 ден Цена без ДДВ: 930 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Poppers Fuck ME - 13 ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е оригинален попер директно за продажба преку eshop, кој можете да го купите онлајн - цената е соодветна за ефектот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers Fuck ME - 13 ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е оригинален попер директно за продажба преку eshop, кој можете да го купите онлајн - цената е соодветна за ефектот.

Користете само во согласност со приложеното упатство!!!

  • производот содржи 13 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • складирајте на ладно, добро проветрено место
  • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • многу токсичен ако се голтне, токсичен ако се вдишува
  • се чува вон дофат на деца!

Дискусија за производот (1)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Foz

Поперите

Салам вагтетон бкхеир во махсолате Поперс к дарин бараје равабете Џенси естефаде мише? чон невештин гхеире габеле естеншаг

Преведено од: fa
0
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена