Poppers Amsterdam XXX - Големи 24 мл

Код: 05-068
1 860 ден Цена без ДДВ: 1 550 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Попери - Amsterdam XXX Big 24ml - кај нас можете да купите разни видови попери (чистачи со нитрити) оригинални ароми за продажба.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers - Amsterdam XXX Big 24ml - кај нас можете да купите разни видови на попери (нитритни средства за чистење) оригинални ароми за продажба по поволни цени.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • Производот содржи 24 ml : изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Да се чува на ладно, добро проветрено место
  • Многу запалив, не користете во близина на отворен пламен!
  • Токсични со вдишување. Многу токсичен ако се проголта
  • Се чува вон дофат на деца.
  • Останете заклучени. Чувајте го садот цврсто затворен
  • Доколку е потребен медицински совет, имајте при рака контејнер или етикета за производот. Прочитајте ја етикетата пред употреба.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена