Поперс ХАРДВЕР 9мл

Код: 05-060
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Poppers HARDWARE 9ml - (чистач на нитрити - изопропил нитрит) е формула на оригинални попери за продажба што можете да ги купите онлајн - цената е соодветна за ефект.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers HARDWARE 9ml - (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е формула на оригинални попери за продажба што можете да ги купите онлајн - цената е соодветна за ефект. Испорака низ целиот свет.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • производот содржи 9 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • складирајте на ладно, добро проветрено место
  • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • многу токсичен ако се проголта, токсичен со вдишување
  • чувајте го подалеку од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена