Поперс BERLIN XXX 10мл

Код: 05-058
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Poppers - BERLIN XXX 10ml - (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е формула на оригинални попери за продажба што можете да ги купите онлајн - цената е соодветна за ефект.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers - BERLIN XXX 10ml - (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е формула на оригинални попери за продажба што можете да ги купите онлајн - цената е соодветна за ефект. Испорака низ целиот свет.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • производот содржи 10 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • складирајте на ладно, добро проветрено место
  • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • многу токсичен ако се проголта, токсичен со вдишување
  • чувајте го подалеку од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена