Поперки - PLATINUM STRONG 10 мл

Код: 05-048
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Поперки - PLATINUM STRONG 10 мл. Може да купите различни марки на попер (оригинална формула) за продажба во нашата онлајн е-продавница за поволна цена.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Поперки - PLATINUM STRONG 10 мл   (чистач на нитрити - изопропил нитрит) . Можете да купите различни марки на попер (оригинална формула) за продажба во нашата онлајн е-продавница за добра цена. Испорака низ целиот свет.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

 • производот содржи 10 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
 • складирајте на ладно, добро проветрено место
 • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
 • многу токсичен ако се проголта, токсичен со вдишување
 • се чува вон дофат на деца
 • чувајте го заклучен и чувајте го садот добро затворен
 • не празнете во одводи
 • прочитајте ја етикетата пред употреба
Во пакување: 1 ЕЕЗ

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена