Поперки - АРОМА НА РОЗЕ ПАПКА - 25мл

Код: 05-053
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Поперки - АРОМА НА РОЗЕ ПАПКА - 25мл. Ефективни силни попери се продаваат преку Интернет што можете да ги купите овде за соодветна цена.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers - ROSEBUD AROMA - 25ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е нова формула на ефективни силни попери за продажба што можете да ги купите онлајн за соодветна цена. Испорака низ целиот свет.

  • Користете само во согласност со приложеното упатство !!!
  • 25 ml од производот содржи: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Да се чува на ладно и проветрено место.
  • Производот е многу запалив, не користете го блиску до отворен пламен!
  • Многу токсичен ако се проголта и токсичен со вдишување.
  • Да се чува подалеку од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена