Попери - RAM меморија 9 ml

Код: 05-050
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Поперс - RAM 9 ml (чистач со нитрити). Можете да купите различни марки на попер (оригинална формула) во нашата е-продавница по добра цена.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers - RAM 9 ml (чистач на нитрити - изопропил нитрит) . Можете да купите различни марки на попер (оригинална формула) за продажба во нашата онлајн е-продавница за добра цена. Испорака низ целиот свет.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • производот содржи 9 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • складирајте на ладно, добро проветрено место
  • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • многу токсичен ако се проголта, токсичен со вдишување
  • се чува вон дофат на деца
  • чувајте го заклучен и чувајте го садот добро затворен
  • не празнете во одводи
  • прочитајте ја етикетата пред употреба
  Во пакување: 1 ЕЕЗ

  Дискусија за производот (0)

  Дали имате прашања за производот?
  Прашајте во дискусија

  Сè уште нема прашања
  Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

  Оценка на производот (0)

  Сè уште нема оцена