Попери - ОРИГИНАЛНА марка 25мл

Код: 05-039
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Poppers - ОРИГИНАЛНА марка 25ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е најстарата основна формула на првите пуперови некогаш произведени.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers - ОРИГИНАЛНА марка 25ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е најстарата основна формула на првите пуперови некогаш произведени. Испорака ширум светот само најдобрите брендови на поперс.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • Содржи 25 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Не се продава на малолетници. Не празнете во одводи.
  • Многу запалив. Токсични со вдишување. Многу токсичен ако се проголта
  • Се чува вон дофат на деца.
  • Останете заклучени. Чувајте го садот цврсто затворен
  • Доколку е потребен медицински совет, имајте при рака контејнер или етикета за производот. Прочитајте ја етикетата пред употреба.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена