Попери КИНГ ОРИГИНАЛ - 25 мл

Код: 05-074
1 984 ден Цена без ДДВ: 1 654 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

POPPERS KING ORIGINAL 25ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е оригинален попер директно за продажба преку нашата е-продавница, кој можете да го купите онлајн - цената е соодветна на ефектот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

POPPERS KING ORIGINAL 25ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е оригинален попер директно за продажба преку нашата е-шоп, кој можете да го купите онлајн - цената е соодветна на ефектот.

Користете само во согласност со приложеното упатство!!!

  • Содржи 25 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Не се продава на малолетници. Не празнете во одводи.
  • Многу запалив. Токсичен со вдишување. Многу токсичен ако се проголта
  • Да се чува на ладно, добро проветрено место
  • Се чува вон дофат на деца.
  • Останете затворени. Чувајте го садот цврсто затворен
  • Доколку е потребен медицински совет, имајте при рака контејнер или етикета за производот. Прочитајте ја етикетата пред употреба.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена