Попери - ЧОВЕК МИРИС 30мл

Код: 05-043
2 108 ден Цена без ДДВ: 1 756 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Poppers - MAN SCENT 30ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е формула на високо ефективни попери кои можете да ги купите онлајн.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers - MAN SCENT 30ml (чистач на нитрити - изопропил нитрит) е формула на високо ефективни попери за продажба што можете да ги купите онлајн - цената е соодветна за ефект. Испорака низ целиот свет.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

 • производот содржи 30 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
 • складирајте на ладно, добро проветрено место
 • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
 • многу токсичен ако се проголта, токсичен со вдишување
 • се чува вон дофат на деца
 • чувајте го заклучен и чувајте го садот добро затворен
 • не празнете во одводи
 • прочитајте ја етикетата пред употреба

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена