Попери - АЛФА СУПЕР ЈАКИ - 25мл

Код: 05-051
1 860 ден Цена без ДДВ: 1 550 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

​Poppers - ALPHA SUPER STRONG 25ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е нова оригинална формула на ефективни силни попери за продажба.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers - ALPHA SUPER STRONG 25ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е нова оригинална формула на ефективни силни попери за продажба која можете да ја купите онлајн - разумна цена. Испорака низ целиот свет.

  • Користете само во согласност со приложеното упатство !!!
  • 24 ml од производот содржи: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Да се чува на ладно и проветрено место.
  • Производот е многу запалив, не користете го блиску до отворен пламен!
  • Многу токсичен ако се проголта и токсичен со вдишување.
  • Да се чува подалеку од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена