Пакување 10xМикс

Код: 103-3
7 440 ден 4 960 ден Цена без ДДВ: 4 134 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Поперс 10x пакување. Купете екстра квалитетни попери онлајн. Ние ги доставуваме ширум светот само најдобрите брендови на поперс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers 10xpack. Поперс (чистач со нитрити) - течни ароми кои се продаваат во светот се користат како мириси за простории или средство за чистење кожа. Нашата е-продавница на poppers продава само екстра квалитетни попери онлајн за добра цена. Испорака низ целиот свет.

Можете да изберете 10 парчиња од која било од избраните брендови на попери наведени подолу:
(Само напишете белешка во процесот на нарачка што сакате да ја испратите).

Изберете од овие брендови:
Тврдо јадро, чисто злато, течно злато, Tnt, Buzz, Purple Haze, Hi-Tech, Squirt, Bang

поперите

  • Содржи 10 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Не се продава на малолетници. Не празнете во одводи.
  • Многу запалив. Токсични со вдишување. Многу токсичен ако се проголта
  • Се чува вон дофат на деца.
  • Останете заклучени. Чувајте го садот цврсто затворен
  • Доколку е потребен медицински совет, имајте при рака контејнер или етикета за производот. Прочитајте ја етикетата пред употреба.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена