Пакет 18x - Раш ултра силен

Код: 05-023
16 740 ден 10 540 ден Цена без ДДВ: 8 784 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Пакет 18x - Раш ултра силен. Нашата е-продавница на poppers продава само екстра квалитетни попери Раш ултра силни онлајн за добра цена. Испорака низ целиот свет.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers Rush ултра силно пакување 18x - течните ароми се користат во светот како мириси за соби или средство за чистење кожа (чистач со нитрити). Нашата е-продавница на poppers продава само екстра квалитетни попери онлајн за сигурни цени . Испорака низ целиот свет само најдобрите брендови на поперс.

Poppers RUSH ULTRA STRONG Пакување - 18x

  • Содржи 10 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Не се продава на малолетници. Не празнете во одводи.
  • Многу запалив. Токсичен со вдишување. Многу токсичен ако се проголта
  • Се чува вон дофат на деца.
  • Останете затворени. Чувајте го садот цврсто затворен
  • Доколку е потребен медицински совет, имајте при рака контејнер или етикета за производот. Прочитајте ја етикетата пред употреба.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена