Кој си тато - ЕКСТРА големи 25мл

Код: 05-018
1 612 ден Цена без ДДВ: 1 344 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Можете да купите различни видови силни попери (чистач со нитрити) директно од Англија или Холандија за продажба преку Интернет по добра цена.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Можете да купите различни видови силни попери не само од брендот Squirt (чистач со нитрити) директно од Англија или Холандија за продажба преку Интернет во е-продавница по добра цена. Испорака низ целиот свет.

Кој си ТАТО - Јачина на мечешки EXTRA Big 25ml

Користете само во согласност со приложеното упатство!

  • 25 ml од производот содржи: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Да се чува на ладно и проветрено место.
  • Производот е многу запалив, не користете го блиску до отворен пламен!
  • Многу токсичен при голтање и токсичен со вдишување.
  • Да се отстрани од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена