Фетиш 15 мл

Код: 05-031
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Поперс - Фетиш. Купете екстра квалитетни попери онлајн. Ние ги доставуваме ширум светот само најдобрите брендови на поперс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Поперс фетиш - течни ароми кои се продаваат во светот се користат како мириси за соби или средство за чистење кожа. Нашата е-продавница на poppers продава само екстра квалитетни попери онлајн . Испорака низ целиот свет само најдобрите брендови на поперс.

  • Содржи 15 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Не се продава на малолетници. Не празнете во одводи.
  • Многу запалив. Токсичен со вдишување. Многу токсичен ако се проголта
  • Се чува вон дофат на деца.
  • Останете затворени. Чувајте го садот цврсто затворен
  • Доколку е потребен медицински совет, имајте при рака контејнер или етикета за производот. Прочитајте ја етикетата пред употреба.

Дискусија за производот (2)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Ros

Прашај

Здраво, какви ефекти предизвикува овој производ? Ефикасно е???

Преведено од: es
0
Adr

Сомнеж

Здраво, за што служи овој производ?

Преведено од: es
0
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%