Екстаза

Код: 05-026
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto

Поперс - Екстази можете да купите различни видови силни ароми на попер (чистач на нитрити) европска формула за продажба преку Интернет по добра цена.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Поперс - Екстази можете да купите различни видови силни ароми на попер (чистач на нитрити) европска формула за продажба преку Интернет по добра цена. Испорака низ целиот свет.

Користете само во согласност со приложеното упатство!

  • 10 ml од производот содржи: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Да се чува на ладно и проветрено место
  • Производот е многу запалив, не користете го блиску до отворен пламен!
  • Многу токсичен при голтање и токсичен со вдишување
  • Да се отстрани од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена