Акција - 5+1

Код: 103-2
3 720 ден 2 790 ден Цена без ДДВ: 2 325 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Poppers MEGA акција - купете 5 парчиња Poppers и добијте 1 парче Popper бесплатно. Светска испорака на најдобрите попери.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers MEGA акција - купете 5 парчиња Poppers и добијте 1 парче Popper бесплатно. Светска испорака на најдобрите попери.

Можете да изберете 6 парчиња од секоја марка на попери подолу.

поперите

(Напишете белешка на нарачката колку парчиња и какви брендови ви требаат).

Изберете од овие брендови:
Bang, Hard Core, Pure Gold, Liquid Gold, The Reds, Rave, Tnt, Buzz, Purple Haze, Hi-Tech.

Поперс 5+1 акција Поперси 5+1 Poppers 1pc добиваат бесплатно

Можете да купите различни видови попери (чистач со нитрити) директно од Англија или Холандија за продажба преку Интернет во е-продавница по добра цена.

Користете само во согласност со приложеното упатство!

  • 10 ml од производот содржи: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Да се чува на ладно и проветрено место.
  • Производот е многу запалив, не користете го блиску до отворен пламен!
  • Многу токсичен при голтање и токсичен со вдишување.
  • Да се отстрани од дофат на деца!

Дискусија за производот (1)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Boy

Попрес 5+1

Колку ML е нето содржината?

Преведено од: id
0
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%