100% чисти изопропил нитритни попери - 24 ml

Код: 05-040
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

100% чисти изопропил нитритни попери - 24 ml (чистач за нитрити) е најчистата формула на најсилните пуперови некогаш произведени.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

100% чисти изопропил нитритни попери - 24 ml (чистач за нитрити) е најчистата формула на најсилните пуперови некогаш произведени. Испорака ширум светот само најдобрите брендови на поперс.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • Содржи 24 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Не се продава на малолетници. Не празнете во одводи.
  • Многу запалив. Токсичен со вдишување. Многу токсичен ако се проголта
  • Се чува вон дофат на деца.
  • Останете затворени. Чувајте го садот цврсто затворен
  • Доколку е потребен медицински совет, имајте при рака контејнер или етикета за производот. Прочитајте ја етикетата пред употреба.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

92%