Неонски светла за соба - ПРАВЕТЕ ГО ШТО ГО САКАТЕ

Код: 78-011
10 478 ден Цена без ДДВ: 8 731 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Неонски светла за соба - ПРАВЕТЕ ГО ШТО ГО САКАТЕ. Светлечки неонски знак идеален како внатрешна декорација на вашата куќа, стан, соба итн. за продажба онлајн овде.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Неонски светла за соба - ПРАВИ ШТО ГО САКАШ. Светлечки неонски знак идеален како внатрешна декорација на вашата куќа, стан, соба итн. за продажба онлајн овде. Импресивна реклама - совршени осветлени украси за привлекување внимание.

Стилската неонска декорација, која вообичаено ќе ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или за деловни простории. Класичните рекламни банери или постери стануваат минато, а бидејќи прават визуелен неред, многумина од нас веќе не ги ни забележуваат. Секој од нас сака да се разликува по нешто друго, како за поединецот, така и за бизнисот каде што е навистина потребно. Благодарение на таблата со LED светлечки знаци, знаци или логоа, ќе го разубавите просторот или ќе го привлечете вниманието на сите околу вас . LED реклами кои ќе ви се допаднат.

Неонски знаци - блескави знаци кои светат насекаде

LED светло декоративно лого - кое благодарение на осветлувањето се издвојува меѓу вообичаените рекламни и информативни банери. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде и да сакате. Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), за вашите бизниси (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како навигациски LED светлечки знаци за привлекување на клиентите. Декоративните натписи со LED светло се испорачуваат директно на проѕирна пластична подлога, за да можете да ги поставите буквално насекаде.

Спецификации:

Натпис: ПРАВИ ШТО ГО САКАШ
Димензии - 34x54cm
Напојување - USB 5V
Должина на кабелот за напојување - прибл. 180 см

Содржина на пакетот:

1x лого на LED светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена