LED знак табла СЛАДОЛОД за реклама

Код: 78-007
9 238 ден Цена без ДДВ: 7 699 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED табла СЛАДОЛЕД за реклама. Логото на неонските светла идеално како табла со светлечки знаци што го осветлуваат вашиот бизнис или дом за продажба.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED табла СЛАДОЛЕД за реклама. Логото на неонските светла идеално како светлечка табла со знаци што го осветлуваат вашиот бизнис или дом за продажба преку Интернет овде. Импресивна реклама - совршени осветлени украси за привлекување внимание.

NEON Рекламирањето за означување на деловното работење или како украс, ќе ги збогати вашите простории, што секако нема да биде занемарено и ќе привлече потенцијални клиенти. Стилската неонска декорација, која вообичаено ќе ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или за деловни простории. Класичните рекламни банери или постери стануваат минато, а бидејќи прават визуелен неред, многумина од нас веќе не ги ни забележуваат. Секој од нас сака да се разликува по нешто друго, како за поединецот, така и за бизнисот каде што е навистина потребно. Благодарение на таблата со LED светлечки знаци, знаци или логоа, ќе го разубавите просторот или ќе го привлечете вниманието на сите околу вас . LED реклами кои ќе ви се допаднат.

Неонски знаци - лед светлечки табли кои светат насекаде

LED светло декоративно лого - кое благодарение на осветлувањето се издвојува меѓу вообичаените рекламни и информативни банери. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде и да сакате. Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), за вашите бизниси (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како навигациски LED светлечки знаци за привлекување на клиентите. Декоративните натписи со LED светло се испорачуваат директно на проѕирна пластична подлога, за да можете да ги поставите буквално насекаде.

Спецификации:

Форма: Сладолед
Димензии - 45,5x25,4cm
Напојување - USB 5V
Должина на кабелот за напојување - прибл. 180 см

Содржина на пакетот:

1x лого на LED светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%